Człowiek

Człowiecze życie, jest równe wschodowi i zachodowi słońca. Świeci swym blaskiem za dnia, po nocy ponownie wstaje. Podobnie jest, z człowieczą dojrzałością. Wschód z pełnią minął, zachód nastaje by znów powstać...

piątek, 26 lutego 2016

Dla Pań

Witam! Wszystkie miłe Panie, które mnie odwiedziły, czytały i skomentowały mój na blogu pierwszy post. Nie ukrywam, że jestem mile zaskoczony tak żywiołową dyskusją, jaka się pod tekstem rozpoczęła. Oczywiście, jak dotychczas z udziałem samych Pań. Mam nadzieję, że i panowie też z czasem wezmą w niej udział. Dlatego też, dzisiejszy post dedykuję wszystkim wspaniałym Paniom Seniorkom, jako moje serdeczne podziękowanie dla każdej z Pań. Kłaniam się!

Dziękuję Drogie Panie!

24 komentarze:

 1. Miło jest znaleźć się wśród osób w podobnym wieku
  z podobnymi przeżyciami i wspomnieniami.
  Długo możnaby wymieniać zalety Klubu Seniora.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Cię Krysiu! Dziękuję, za odwiedziny i rzeczowy komentarz. Masz rację, tu możemy sobie spokojnie podyskutować, na różne tematy a więc, zapraszam Cię pod każdy publikowany post.
   Kłaniam się!

   Usuń
 2. Róże przepiękne, herbaciane, moje ulubione :)
  Dziękuje bardzo Korneliuszu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Lilianko! Bardzo mi miło, że się podobają. Ukłony!

   Usuń
 3. Róże są piękne i miło że senior prowadzi ploga.
  To pierwszzy pan który pisze bloga senior, gratuluję i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi Niewiasto! Bardzo dziękuję, za miłe słowa. Ukłony!

   Usuń
  2. Aby tak dalej pisz bo pisze interesująco to pozwoli zrozumieć też innych seniorów.

   Usuń
  3. Dziękuję bardzo, za uznanie. Mam taką właśnie nadzieję. Kłaniam się Niewiasto!

   Usuń
 4. Również mam nadzieję, że Twój blog się rozwinie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Wszystko w swoim czasie, początki zawsze są trudne. Ponieważ ludzie muszą się zaznajomić z tematyką bloga, no i nabrać odwagi do konkretnych dyskusji. Blog rośnie w treść a do tego pięknieje, coraz bardziej podoba mi się Twoja stronka. A róże są po prostu cudne, myślę że najpiękniejsze z wszystkich róż. Dziękuję bardzo, bo chociaż są wirtualne to jednak cieszą oko i serce. Zawsze byłeś bardzo szarmancki, dlatego bardzo Cię lubię Korneliuszu :) Serdeczności...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję Jarzębinko! Póki co, to jestem i mam nadzieję, że jeszcze trochę pobędę. Choć, nic nigdy nie wiadomo? Masz rację, ale z miłych czytelników bloga, już jestem zadowolony. Ukłony!

   Usuń
 5. Kocham herbaciane, czerwone i białe róże :) inne także bardzo lobię ale te najbardziej ze wszystkich kolorów. Dziękuję miły Korneliuszu za Twoją wspaniałą i unikatową wśród Mężczyzn Dżentelmeńskość jak i za te cudowne róże a najbardziej że wśród nas Jesteś * Natomiast co do treści Twojego bloga, to zgadzam się w pełni z wypowiedzą Jarzębinki i mogę w zasadzie powiedzieć ze już odniosłeś sukces w blogowaniu i życzę Tobie dalszych blogowych sukcesów i osiągnięć w zamierzonym na blogu celu, w którym i ja chociażby w odrobinie z moim słowem postaram się być wraz z innymi czytającymi i komentującymi Cię czytelnikami :) chociaż w ostatnim czasie rzadko bywam w internecie, ze względów zdrowotnych i braku czasu bo jestem sama w domu jako kobieta i też sama muszę o wszystko się zatroszczyć i zrobić, z powodu czego brakuje mi czasu a też często i sił by posiedzieć nieco dłużej w internecie ale jak tylko jestem, bardzo chętnie Cię odwiedzam a także z przyjemnością czytam - no i chyba zbyt mocno się rozpisuje, ale już taka że mnie gaduła jest - że albo długo milczę lub też się nadmiernie rozgaduje, za co Cie bardzo przepraszam i już moje wywody kończę, pozdrawiając Ciebie najserdeczniej i życząc Ci dalszej pomyślności w blogowaniu, jak też miłego każdego dnia łącznie z dzisiejszym...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuje Halinko! Twoje słowa, zawsze brałem pod uwagę i do serca, koisz duszę i dodajesz nadziei. Również i ja, nie zawsze być z Wami mogę, a więc rozumiem. Możesz pisać, kiedy tylko tu będziesz, ja chętnie Ciebie czytam. Uszanowanie!

   Usuń
 6. Miły tekst i cudowna róż, dziękuje bardzo. Pięknie! Serdeczności Seniorze Korneliuszu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Matyldo! Nic, się nie stało, zdarza się. Ukłony!

   Usuń
 7. Podpisuję się, pod Twoim postem dla Pań. Szacun Korneliuszu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo Aleksandrze. Serdeczności :)

   Usuń
  2. Witam Cię Aleksandrze! Miło, że Jesteś. Bardzo proszę, nie mam nic przeciw. Szacun!

   Usuń
  3. Korneliuszu! Dzięki, mi również, jest miło. Szacun!

   Usuń
  4. Jarzębinko Ukłony! Aleksandrze Szacun!
   Dzięki bardzo Wam Obojgu!

   Usuń
 8. Również, podpisuję się pod pięknym i wymownym tekstem dla Pań. Kłaniam się wszystkim miłym Paniom! Dla Ciebie Korneliuszu i obecnych w komentarzach Panów Sacun!

  OdpowiedzUsuń

Bądź dojrzałym, dumnym i honorowym...

Bądź dojrzałym, dumnym i honorowym...

Translate