Człowiek

Człowiecze życie, jest równe wschodowi i zachodowi słońca. Świeci swym blaskiem za dnia, po nocy ponownie wstaje. Podobnie jest, z człowieczą dojrzałością. Wschód z pełnią minął, zachód nastaje by znów powstać...

Księga Gości

16 komentarzy:

 1. Witam Cię Korneliuszu pośród nas Blogierów :) Muszę powiedzieć, że bardzo mnie zaskoczyłeś ale przyznam że Twój blog bardzo mi się podoba. Mam nadzieje, że pozyskasz wielu wspaniałych czytelników i będziesz zadowolony z prowadzenia swojego bloga, czego Ci z serca życzę i wpisuje się do Twojej Księgi Gości jako Twoja pierwsza czytelniczka. Moc serdeczności tu dla Ciebie zostawiam wraz z życzeniami na dzisiejszy wieczór i powodzenia w Blogowaniu. Miło że Jesteś Korneliuszu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Cię Halinko! Dziękuję, za miłe mnie przyjęcie do grona blogowiczów. Również, bardzo dziękuje, że mnie odwiedziłaś i pozostawiłaś słowa uznania oraz, miłe pozdrowienia z życzeniami. Mi także, jest bardzo miło, że Jesteś :) Kłaniam się!

   Usuń
 2. Nie wiem jak, ale wczytały się dwa moje te same komentarze a więc jeden z nich usunęłam, jak możesz to usuń go całkowicie. Najmocniej przepraszam Korneliuszu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Technika, nie tylko Tobie Halinko, daje się we znaki a więc, nie przejmuj się. Nie masz, za co mnie przepraszać, zdarza się każdemu i mnie, także się zdarzyło. Usunąłem już pozostałość, po Twoim częściowo usuniętym komentarzu. Serdeczności!

   Usuń
  2. Muszę powiedzieć Korneliuszu że Twój blog jest w szacie i treści coraz ciekawszy i piękniejszy, teraz bardzo mi się podoba i że miło się u Ciebie bywa. A co do techniki bloga to jest z nią różnie, z tego co sama wiem z moich początków i też nie na wszystkim się jeszcze znam, mimo że już od jakiegoś czasu go prowadzę, ale jak widzę Ty sobie doskonale ze wszystkim radzisz i niechaj tak będzie dalej, bo będąc przy czasie i siłach bardzo chętnie z przyjemnością będę u Ciebie wraz z Tobą i Twoimi Czytelnikami bywać. Dziękuje bardzo że usunąłeś jeden z tych dubeltowych i zbędnych komentarzy. Moc serdeczności na dzisiejszy i każdy nowy dzień w tygodniu Ci życzę oraz miłego dnia - Miło że Jesteś Serce *

   Usuń
  3. Halinko, miło mi czytać Twoje słowa, za które bardzo dziękuję. Również i mi, jest miło, że u mnie bywasz i Jesteś. Ukłony!

   Usuń
 3. No Korneliuszu, widzę, że wciąż Jesteś aktywny :) To dobrze i tak trzymaj! Stronka super... Zostawiam, u Ciebie mój ślad :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Cię Jarzębinko! O tak, dzięki Bogu, jakoś jeszcze się trzymam :) Dziękuję, za miły komentarz i uznanie moich blogowych początków. Miło mi, że chociaż tu, po tak długim czasie możemy się spotkać. Kłaniam się!

   Usuń
  2. No i bardzo dobrze, tak własnie trzymaj! Masz rację, to bardzo miłe, że możemy chociaż na blogach się spotykać i trochę sobie porozmawiać. Również, bardzo dziękuję za miłe u mnie odwiedziny i komentarze pod moimi obrazkami. Serdeczności Korneliuszu :)

   Usuń
  3. Dziękuję Jarzębinko! Ukłony!

   Usuń
  4. Serdeczności Korneliuszu :)

   Usuń
  5. Wzajemnie Jarzębinko. Kłaniam się!

   Usuń
 4. Pięknie i klimatycznie, bardzo miły blog. Również, zostawiam w Księdze Gości swój ślad. Serdeczności Seniorze Korneliuszu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję Matyldo! Miło mi, tu Cię gościć. Ukłony!

   Usuń
 5. Wspaniały blog, z godną tematyką Seniora. Serdeczności. Szacun Korneliuszu!

  OdpowiedzUsuń

Bądź dojrzałym, dumnym i honorowym...

Bądź dojrzałym, dumnym i honorowym...

Translate